Hpe 300gb 10k 12G 2.5'' SAS SC G8/9/10 872475-B21
Stok Kodu
HDD.300.HPE.872475-B21
7.424,38 TL
Havale
7.201,65 TL
831,59 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün | |
|---|---|
| Kategori | Sabit Disk HDD |
| Marka | HPE |
| Model | HDD.600.HPE.872477-B21 |
| Teknik Özellikleri | |
|---|---|
| Dahili Hafıza | 300 GB |
| Disk Sürücü Hızı | 10000 RPM |
| Disk Boyutu | 2.5" |
| Standart Bağlantı | SAS |
| Disk Tipi | HDD |
| Uyumluluk | HPE Proliant BL420c/BL460c/ BL465c/BL660c/ DL20/DL120/DL160/DL180/DL160 /DL320e/DL360 / DL360e/ DL388/DL360p / DL380/DL380e/DL380p/, DL385e / DL580/ ML110/ML150/ML310e/ML350 / ML350e /ML350p/SL230s/SL250'ler/SL270'ler/XL170r/ XL190r/XL220a / XL230a /XL250a/ |
| Çalışma Voltajı | 5 V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.