HPE Aruba JX954A IAP-207 (RW) Instant 2x2:2 11ac Access Point
Stok Kodu
JX954A
9.802,46 TL
Havale
9.508,39 TL
1.097,96 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kablosuz Bağlantı Hızı | 867Mbps |
| Frekans | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Anten Tipi | Dahili |
| Anten Sayısı | Çift Antenli |
| Ethernet Üzerinden Güç (PoE) | POE |
| Port Sayısı | 1x 10/100/1000 Mbps LAN Portu |
| Kablosuz Ağ Standartları | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Güvenlik Protokolleri | WPA2/WPA |
| Led Göstergesi | Var |
| Boyut | 15 cm x 15 cm x 4 cm 380gr |
| Kutu İçeriği | Access Point |
| Garanti | Sınırlı Ömür boyu Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.