HPE DL360 Gen10 4214R 1P 32GB 3x480GB Rack Sunucu
GÜVEN SAĞLAR GÜVENLE KORUR
HPE tesislerinde üretilen HPE Güvenilir Tedarik zinciri sunucuları, iş hayatınızda aktif olarak rol aldığı sürece siber saldırılara ve sızmalara karşı işletmenizi koruyarak, micro kodlara karşı ve sahte parçalardan arınmış olup olmadığına dair denetlenir.
HPE ürünlerinde tasarlanan korumalar güçlendirilerek ve güncellenerek yeni ve mevcut ortaya çıkan virüs, spam ve siber tehditlere karşı tam kapsamlı en üst seviye derecesinde güvenlik sağlar.
HPE Proliant sunucular, maliyetleri ve karmaşıklığı azaltmak üzere güvenli bir şekilde tasarlanmıştır.
Her Zaman En İyisini Başarır
1.ve 2. Nesil Intel Xeon işlemci ailesi ile %60’a varan performans kazancı sağlar ve çekirdeklerde %27 artış sağlar 3.0TB destek sağlayan HPE 2933 Mt/s DDR4 Smart Memory’ye sahiptir.
12Gb/s SAS ve 20 Adede kadar NVMe sürücünün yanı sıra çok çeşitli bilgi işlem seçeneklerini destekler.
Proliant üzerinde NVDIA T4 GPU ekran kartı modellerinde yüksek performans ve Sanal iş istasyonları ve bunların birleşimi için idealdir . Kullanımı maksimuma çıkararak toplam sahip olma maliyetini düşürür.
HPE için Intel Optane kalıcı bellek 100 serisi, veri tabanları ve analiz iş yükleri açısından benzeri görülmemiş düzeylerde performans sunar. En temel işlemlerden görev açısından kritik uygulamalara kadar her şeyi çalıştırın ve güvenle verilerinizi dağıtın.
Herzaman Güncel Kalır
HPE Proliant sunucu, üç adede kadar çif genişlikte GPU Desteğinin yanı sıra 30 Adade kadar SFF , 19 Adede kadar LFF veya 20 Adede kadar NVMe sürücü seçeneğine sahiptir.
HPE Kalıcı Bellek, verilerin hızlı taşınmasına ve işlemlerin hızlanmasını ön planda tutarak iş yüklerini ve analizlerini yapar hızlı ve yüksek kapasiteli düşük maliyetli bellek ve depolama sunmak için DRAM ile birlikte çalışır.
Daha önceki işlemtim sistemleri versiyonlarının yanı sıra Azure’dan Docker ve ClearOS’a kadar çok çeşitli işletim sistemlerini destekler.
HPE Proliant sunucular iş hedeflerinize ve uygun ekonomisiyle dijital bir işletmeye dönüşmenize yardımcı olur.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Rack Sunucu |
| Marka | Hpe |
| Model | DL360 Gen10 |
| Performans | |
|---|---|
| Yüklü İşlemci Sayısı | 1 adet |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 adet |
| İşlemci Modeli | Intel Xeon Silver 4214R(2.4 Ghz,12 core,16,5 MB) |
| Bellek Tipi | 2933 MHz DDR4-SDRAM |
| Yüklü Bellek | 32GB(1x32 GB) |
| Maksimum Bellek | 1536 GB |
| Bellek Yuvası Sayısı | 24 DIMM Slots |
| Yüklü Sabit Disk | 3x480GB SSD |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Evet |
| Yüklü Güç Kaynağı | 1 Adet 500W |
| Maksimum Güç Kaynağı | 2 Adet |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A Port Sayısı | 5 Adet |
| Network Kartı | 331i 10x 1GbE, optional FlexibleLOM |
| Ekran Kartı | Onboard |
| Raid Kartı / Storage Controller | HPE Smart Array P408i-ave S100i/2 GB plus Smart Storage Battery |
| RAID Seviyeleri | RAID 0, 1, 1 ADM, 5, 6, 10 ADM, 10, 50, 60 |
| Optik Sürücü | Opsiyonel |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Windows Server 2019: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2016: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2012 R2 |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Essentials, Standard, Datacenter Microsoft Hyper-V Server: 2012 R2, 2016 & 2019 VMware vSphere: 6.0 U3, 6.5 U2 & 6.7 U1 ClearVM |
| Uyumlu İşletim Sistemi | 7.6 & 8.0 Red Hat Enterprise Linux (RHEL): 7.6 w/ Kbase SUSE Linux Enterprise Server (SLES): 12 SP4 & 15 SP1 (inc. Xen) |
| Yönetim Yazılımı | iLO 5 ASIC |
| Sanallaştırma Teknolojisi | Evet |
| Raf Montajı | Evet |
| Energy Star Onaylı | Evet |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Destek |
| Dizayn | |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 1U |
| Boyutlar (GxDxY) | 434,6 mm x 707 mm cm x 42,9 mm |
| Ağırlık | 28.74 lb |