HPE ProLiant DL380 Gen10 P20249-B21 5218 1P 32GB NC 8SFF Rack Sunucu
Stok Kodu
MNL.IND.SRV.HP.P20249-B21
188.133,90 TL
Havale
182.489,89 TL
21.072,56 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HPE ProLiant DL380 Gen10 P20249-B21 5218 1P 32GB NC 8SFF Rack Sunucu
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Rack Sunucu |
| Marka | Hpe |
| Model | DL380 GEN10 |
| Performans | |
|---|---|
| Yüklü İşlemci Sayısı | 1 adet |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 adet |
| İşlemci Modeli | 1xHPE DL380 Gen10 5218 Cpu Kit (16 Core, 2.30GHz) |
| İşlemci Kodu | Intel Xeon 5218 (2.3GHz /16 çekirdekli/ 125W) |
| Bellek Tipi | HPE DDR4 SmartMemory |
| Yüklü Bellek | 32 GB(2x32 GB) |
| Maksimum Bellek | 1536 GB 2933 MHz DDR4-SDRAM |
| Bellek Yuvası Sayısı | 24 DIMM Slots |
| Yüklü Sabit Disk | Yok |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Evet |
| Yüklü Güç Kaynağı | 1 Adet 800W |
| Maksimum Güç Kaynağı | 2 Adet |
| DisplayPort | 1 Adet |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 3 Adet |
| Network Kartı | 1 Adet HPE Ethernet 1Gb 4bağlantı noktalı FlexibleLOM adaptör |
| Ekran Kartı | Onboard |
| Raid Kartı / Storage Controller | HPE Smart Array P408i-ave S100i/2 GB plus Smart Storage Battery |
| RAID Seviyeleri | RAID 0,1,5,6,10,50,60 |
| Optik Sürücü | Opsiyonel |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Windows Server 2019: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2016: Essentials, Standard |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Datacenter Windows Server 2012 R2: Essentials, Standard, Datacenter Microsoft Hyper-V Server: 2012 R2, 2016 & 2019 |
| Uyumlu İşletim Sistemi | VMware vSphere 6.0 U3, 6.5 U2 & 6.7 U1 ClearVM: 7.6 & 8.0 Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7.6 w/ Kbase |
| Uyumlu İşletim Sistemi | SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 12 SP4 and 15 SP1 (incl. Xen) |
| Yönetim Yazılımı | iLO5 Management (standard) |
| Sanallaştırma Teknolojisi | Evet |
| Raf Montajı | Evet |
| Energy Star Onaylı | Evet |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Destek |
| Dizayn | |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 2U |
| Boyutlar (GxDxY) | 44,55 cm x 73,03 cm x 8,74 cm |
| Ağırlık | 14,8 kg |
Kaliteli Hizmet Ve İlgi İçin Teşekkürler
Yaptığım fiyat araştırmaları sonrasında ihtiyacım olan sunucuyu ve ekstra parcalarini en uygun fiyata kurumsalit.com dan temin ettim sıkılmadan ilgilendikleri ve samimiyetleri icin cok tesekkur ederim
Yağız Ganiç | 08/06/2020
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.