HPE DL380 Gen10 Silver 4210 32GB (1x32GB) 1x800watt P408i-a 8SFF DİSK YOK
Stok Kodu
P02464-B21
112.113,55 TL
Havale
108.750,14 TL
12.557,65 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HPE DL380 Gen10 RACK SUNUCU
|
DL380 Gen10
ailesinden olan HPE sunucu bu model ürün özelliklerinin yanında tek
işlemci desteği sağlamaktadır. 32 GB ram olabilmekle birlikte 3 TB maksimum
bellek kapasitesine sahiptir.
Bu sunucu modeli Rack Sunucu çeşidinden olup
profesyonel kullanımlar için uygundur.
HPE modüler sürücü yuvası yapılandırma
özelliğini içeren uyarlanabilir bir kasası bulunmaktadır.2u yükseklik ile
standart uzunluğa sahiptir.
HPE DL380 modeli ile uzun yıllar sunucu
yenileme gibi bir düşünceniz kalmadan işlemleriniz en verimli şekilde
gerçekleştirebilirsiniz.
|
| HPE DL380 Gen10 RACK SUNUCU ÖZELLİKLERİ |
| Kategori | Rack Sunucu |
| Stok Kodu | P02464-B21 |
| Kullanım Alanı | Genel |
| Marka | HPE |
| Ürün Ailesi | DL380 GEN10 |
| Kasa Tipi | Rack |
| Kasa Boyutu | 2U |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Tek İşlemcili |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 |
| İşlemci Modeli | 1xHPE DL380 Gen10 Silver 4210 Cpu Kit (10 Core, 2.2GHz) |
| İşlemci Kodu | Intel® Xeon® 4210 (2.2GHz / 10 çekirdekli / 85W) |
| Yüklü Bellek | 32GB (1x32GB) |
| Maksimum Bellek | 3.0TB (8x128GB) 2666 MHz DDR4 |
| Bellek yuvası sayısı | 24 DIMM Slots |
| Bellek Tipi | HPE DDR4 SmartMemory |
| Sabit Disk Boyutu | 2,5" SFF |
| Yüklü Sabit Disk | Yok |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Evet |
| Yüklü Güç Kaynağı | 1 Adet 800W |
| Maksimum Güç Kaynağı | 2 Adet |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 3 Adet |
| DisplayPort | 1 Adet |
| Network Kartı | 331i 4x 1GbE, optional FlexibleLOM |
| Ekran Kartı | Onboard |
| Raid Kartı / Storage Controller | HPE Smart Array P408i-ave S100i/2 GB plus Smart Storage Battery |
| RAID Seviyeleri | RAID 0/1/5/10 |
| Optik Sürücü | Opsiyonel |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Windows Server 2012 R2 / Windows Server 2016 / VMware ESXi 6.0 U3 / VMware ESXi 6.5 & U1 / Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 6.9 & 7.3 / |
| Uyumlu İşletim Sistemi | SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 11 SP4 & 12 SP2 / ClearOS / CentOS |
| Yönetim Yazılımı | iLO5 Management (standard) |
| Sanallaştırma Teknolojisi | Evet |
| Raf Montajı | Evet |
| Energy Star Onaylı | Evet |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Destek |
| Boyutlar (GxDxY) | 44,55 cm x 73,03 cm x 8,74 cm |
| Ağırlık | 14,8 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.