HPE J9983A 1820-24G-PoE+(185W) Yönetilebilir Swi
Stok Kodu
SW.HPE.J9983A
12.540,58 TL
Havale
12.164,36 TL
1.404,65 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HPE J9983A 1820-24G-PoE+(185W) Yönetilebilir Swi
| Marka | HPE |
| Model | 1820 |
| Ürün Kodu | J9983A |
| Kategori | Web Yönetilebilir |
| Anahtar Katmanı | L2 |
| Port Sayısı | 24 Port Gigabit PoE+ (185W) + 2 Port SFP |
| SFP Port | 2 adet |
| SFP+ Port | Hayır |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000, 1G |
| 10G desteği | Hayır |
| PoE Desteği | Evet |
| Poe Güç | 185W |
| VLAN Desteği | Evet |
| Rackmount | Evet |
| AC girdi voltajı | 100-240 |
| Ağ standartı | IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T |
| Form faktörü | 1U |
| Güç kaynağı | Dahil |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
| Boyutlar | 44.25 x 24.61 x 4.39 cm |
| Ağırlık | 3.31 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.