Aruba JL814A 1830 48G 4SFP Web Yönetilebilir Switch
Stok Kodu
SW.ARB.JL814A
19.166,83 TL
Havale
18.591,82 TL
2.146,84 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Aruba JL814A 1830 48G 4SFP Web Yönetilebilir Switch
| Ürün | |
|---|---|
| Kategori | Network |
| Marka | Aruba |
| Model | Aruba IOn 1830 |
| Teknik Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Tipi | Switch |
| Anahtar Tipi | Gözetilmiş |
| Anahtar Katmanı | L2 |
| Servis Kalitesi (QoS) Desteği | Evet |
| Web-Tabanlı Yönetim | Evet |
| Bulut İle Yönetilen | Evet |
| Temel Açma Kapama RJ-45 Ethernet Giriş Sayısı | 48 |
| Temel Açma Kapama RJ-45 Ethernet Giriş Türü | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP Modülü Yuva Sayısı | 4 adet |
| Ağ Standartı | IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| 10G Desteği | Hayır |
| Bağlantı Geçidi Aynalama | Evet |
| Tam İki Taraflı Baskı | Evet |
| VLAN Desteği | Evet |
| AC Girdi Voltajı | 100 - 240 V |
| Güç Kaynağı Dahil | Evet |
| Boyutlar(GxDxYx) | 253 mm x 443 mm x 43,9 mm |
| Ağırlık | 3,54 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.