HPE ML110 Gen10 4208 32GB (2x16GB) 4x1TB SATA 7.2K LFF RW HDD 1x550W
Stok Kodu
KIML110TK-T03
111.003,30 TL
Havale
107.673,20 TL
12.433,30 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Tower Sunucu |
| Stok Kodu | KIML110TK-T03 |
| Kullanım Alanı | Genel |
| Marka | HPE |
| Ürün Ailesi | ML110 |
| Kasa Tipi | Tower 4U |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Tek İşlemcili |
| Max.İşlemci Sayısı | 1 |
| İşlemci Modeli | HPE ML110 Gen10 4208 Cpu Kit (8 core, 2.1 GHz) |
| Yüklü Bellek | 32 GB (2x16 GB) |
| Maksimum Bellek | 192 GB DDR4-2400 |
| Bellek yuvası sayısı | 6 DIMM Slots |
| Bellek Tipi | HPE DDR4 SmartMemory |
| Sabit Disk Boyutu | 3,5" |
| Yüklü Sabit Disk | 4 x HPE 1TB 7.2k 3.5"SATA LFF RW HDD Disk |
| Disk Yuva Sayısı | 4x3.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Hayır |
| Yüklü Güç Kaynağı | 1 Adet 550W |
| Maksimum Güç Kaynağı | 1 Adet |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 2 Adet |
| DisplayPort | Yok |
| Network Kartı | HPE Ethernet 1Gb 2-port 332i Adapter |
| Ekran Kartı | Onboard |
| Raid Kartı / Storage Controller | HPE Smart Array S100i SR Gen10 SW RAID |
| RAID Seviyeleri | RAID 0/1/5/10 |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti | 2 Yıl |
| Boyutlar (GxDxY) | 44 cm x 19.5 cm x 48.05 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.