HPE ML350 Gen10 16GB (1x16GB) 2x600GB SAS SFF SC DS HDD 1x800W P408i-a 8xSFF Hot Plug
Stok Kodu
KIML350TK-T05
116.707,06 TL
Havale
113.205,84 TL
13.072,16 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Tower Sunucu |
| Stok Kodu | KIML350TK-T05 |
| Kullanım Alanı | Genel |
| Marka | HPE |
| Ürün Ailesi | ML350 G10 |
| Kasa Tipi | Tower 4U |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Tek İşlemcili |
| Max.İşlemci Sayısı | 1 |
| İşlemci Modeli | HPE DL380 Gen10 Silver 4210 Cpu Kit (10 Core, 2,2GHz) |
| İşlemci Kodu | Intel Xeon Silver 4210 Cpu Kit (10 Core, 2,2GHz) |
| Yüklü Bellek | 16GB (1x16GB) |
| Maksimum Bellek | 128 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 24 RDIMM Slots |
| Bellek Tipi | HPE DDR4 Unbuffered ECC |
| Sabit Disk Boyutu | 2,5" Non Hot Plug |
| Yüklü Sabit Disk | 2 x 600GB SAS SFF SC DS HDD Disk |
| Disk Yuva Sayısı | 8 yuvalı |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Hayır |
| Yüklü Güç Kaynağı | 1 Adet 800W |
| Maksimum Güç Kaynağı | 1 Adet |
| DisplayPort | Yok |
| Network Kartı | HPE Ethernet 1Gb 4-port 369i Adaptör |
| Ekran Kartı | Var |
| Raid Kartı / Storage Controller | HP Smart Array P408i-a/2GB |
| RAID Seviyeleri | RAID 0/1/5/10 |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2016, VMware vSphere 6.0 (ESXi) Güncelleme 3, VMware vSphere 6.5 (ESXi) Güncelleme 2 |
| Sanallaştırma Teknolojisi | Evet |
| Raf Montajı | Hayır |
| Energy Star Onaylı | Evet |
| Garanti | 3 Yıl |
| Boyutlar (GxDxY) | 46.25 cm x 64.8 cm x 17.40 cm |
| Ağırlık | 21 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HPE ML350 Gen10 16GB (1x16GB) 2x600GB SAS SFF SC DS HDD 1x800W P408i-a 8xSFF Hot Plug
116.707,06 TL