HPE ML350 Gen10 32GB (2x16GB) 8x960GB SATA RI SFF SC MV SSD 2x800W P408i-a 8xSFF Hot Plug+Win.Srv.2019
Stok Kodu
KIML350TK-T15
317.074,06 TL
Havale
307.561,84 TL
35.514,94 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Tower Sunucu |
| Stok Kodu | KIML350TK-T15 |
| Kullanım Alanı | Genel |
| Marka | HPE |
| Ürün Ailesi | ML350 G10 |
| Kasa Tipi | Tower 4U |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Tek İşlemcili |
| Max.İşlemci Sayısı | 1 |
| İşlemci Modeli | HPE DL380 Gen10 Silver 4210 Cpu Kit (10 Core, 2,2GHz) |
| İşlemci Kodu | Intel Xeon Silver 4210 Cpu Kit (10 Core, 2,2GHz) |
| Yüklü Bellek | 32GB (2x16GB) |
| Maksimum Bellek | 128 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 24 RDIMM Slots |
| Bellek Tipi | HPE DDR4 Unbuffered ECC |
| Sabit Disk Boyutu | 2,5" Non Hot Plug |
| Yüklü Sabit Disk | 8 x HPE 960B SATA RI SFF SC MV SSD Disk |
| Disk Yuva Sayısı | 8 yuvalı |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Hayır |
| Yüklü Güç Kaynağı | 2 Adet 800W |
| Maksimum Güç Kaynağı | 1 Adet |
| DisplayPort | Yok |
| Network Kartı | HPE Ethernet 1Gb 4-port 369i Adaptör |
| Ekran Kartı | Var |
| Raid Kartı / Storage Controller | HP Smart Array P408i-a/2GB |
| RAID Seviyeleri | RAID 0/1/5/10 |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşletim Sistemi | MS Windows Srv. Standart 2019 64Bit TR 16Core OEM |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2016, VMware vSphere 6.0 (ESXi) Güncelleme 3, VMware vSphere 6.5 (ESXi) Güncelleme 2 |
| Sanallaştırma Teknolojisi | Evet |
| Raf Montajı | Hayır |
| Energy Star Onaylı | Evet |
| Garanti | 3 Yıl |
| Boyutlar (GxDxY) | 46.25 cm x 64.8 cm x 17.40 cm |
| Ağırlık | 21 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HPE ML350 Gen10 32GB (2x16GB) 8x960GB SATA RI SFF SC MV SSD 2x800W P408i-a 8xSFF Hot Plug+Win.Srv.2019
317.074,06 TL