HPE P02498-B21 DL380 GEN10 INTEL XEON GOLD 5218 (2.3GHz/16-core/22MB/125W) İŞLEMCİ (CPU)
Stok Kodu
P02498-B21
74.422,05 TL
Havale
72.189,39 TL
8.335,89 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Sunucu İşlemcisi (CPU) |
| Marka | HPE |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon Gold 5218 |
| İşlemci | Intel Xeon Gold 5218(2.3GHz/16-core/125W) |
| İşlemci Frekansı | 2,30 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16 |
| İşlemci Önbelleği | 22 |
| Güç Tüketimi | 125W |
| İşlemci Soketi | Soket 3647 |
| İşlemci Destek Frekansı | 2,3GHz |
| İşlemci Çalışma Modları | 64-BIT |
| Soğutucu Dahil | Hayır |
| İşlemci Tarafından Desteklenen Maksimum İç Bellek | 1TB |
| İşlemci Tarafından Desteklenen Bellek Tipleri | DDR4-2400 |
| İşlemci Tarafından Desteklenen Saat Hızları | 2667 MHz |
| İşlemci Tarafından Desteklenen Bellek Kanalları | 6 |
| İşlemci Tarafından Desteklenen ECC | Evet |
| Intel® Kimlik Koruma Teknolojisi (Intel® IPT) | Evet |
| Intel® vPro™ Teknolojisi | Evet |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Evet |
| Intel® Turbo Boost teknolojisi | 2.0 |
| Uyumluluk | DL380 Gen10 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HPE P02498-B21 DL380 GEN10 INTEL XEON GOLD 5218 (2.3GHz/16-core/22MB/125W) İŞLEMCİ (CPU)
74.422,05 TL