HPE P06422-B21 DL380 GEN10 2U SUNUCU 5118 64GB 2x800W P408i-a 8SFF Hot Plug DİSK YOK
Stok Kodu
P06422-B21
191.613,50 TL
Havale
185.865,09 TL
21.462,31 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Rack Sunucu |
| Stok Kodu | P06422-B21 |
| Kullanım Alanı | Genel |
| Marka | HPE |
| Ürün Ailesi | DL380 GEN10 |
| Kasa Tipi | Rack |
| Kasa Boyutu | 2U |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Tek İşlemcili |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 |
| İşlemci Modeli | Intel Xeon 5118 |
| İşlemci Kodu | Intel Xeon Gold 5118(12core, 2.3 GHz, 16.5 MB, 105W) |
| Yüklü Bellek | 64 GB |
| Maksimum Bellek | 768 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 24 DIMM Slots |
| Bellek Tipi | HPE DDR4 SmartMemory |
| Sabit Disk Boyutu | 2,5" Small Form Factor (SFF) |
| Yüklü Sabit Disk | Yok |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Evet |
| Yüklü Güç Kaynağı | 2 Adet 800W |
| Maksimum Güç Kaynağı | 2 Adet |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 3 Adet |
| DisplayPort | 1 Adet |
| Network Kartı | 331i 4x 1GbE, optional FlexibleLOM |
| Ekran Kartı | Onboard |
| Raid Kartı / Storage Controller | P408i-a 8SFF Hot Plug |
| RAID Seviyeleri | RAID 0/1/5/6/10/50/60 |
| Optik Sürücü | Opsiyonel |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Windows Server 2012 R2 / Windows Server 2016 / VMware ESXi 6.0 U3 / VMware ESXi 6.5 & U1 / Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 6.9 & 7.3 / |
| Uyumlu İşletim Sistemi | SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 11 SP4 & 12 SP2 / ClearOS / CentOS |
| Yönetim Yazılımı | iLO5 Management (standard) |
| Sanallaştırma Teknolojisi | Evet |
| Raf Montajı | Evet |
| Energy Star Onaylı | Evet |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Destek |
| Boyutlar (GxDxY) | 44,55 cm x 73,03 cm x 8,74 cm |
| Ağırlık | 14,8 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HPE P06422-B21 DL380 GEN10 2U SUNUCU 5118 64GB 2x800W P408i-a 8SFF Hot Plug DİSK YOK
191.613,50 TL