HPE KIML30-B24 ML30 Gen10 E-2124 8GB S100i 4LFF 350W ATX PSU-Disk Yok
Stok Kodu
KIML30-B24
36.088,40 TL
Havale
35.005,74 TL
4.042,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Tower Sunucu |
| Stok Kodu | P06781-425 |
| Kullanım Alanı | Genel |
| Marka | HPE |
| Ürün Ailesi | ML30 G10 |
| Kasa Tipi | Tower 4U |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Tek İşlemcili |
| Max.İşlemci Sayısı | 1 |
| İşlemci Modeli | Intel Xeon E-2124 |
| İşlemci Kodu | Intel® Xeon® Processor E-2124 (4 Core, 8M Cache, Base Frequency 3.30 GHz (Max Turbo Frequency 4.30Ghz) |
| Yüklü Bellek | 8GB |
| Maksimum Bellek | 64GB |
| Bellek yuvası sayısı | 4 DIMM Slots |
| Bellek Tipi | HPE DDR4 Unbuffered ECC |
| Sabit Disk Boyutu | 3,5" Non Hot Plug |
| Yüklü Sabit Disk | Yok |
| Disk Yuva Sayısı | 4x3.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Hayır |
| Yüklü Güç Kaynağı | 1 Adet 350W |
| Maksimum Güç Kaynağı | 1 Adet |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 6 Adet |
| DisplayPort | Yok |
| Network Kartı | 1 Gb 332i Ethernet Adapter 2 port |
| Ekran Kartı | Onboard |
| Raid Kartı / Storage Controller | HPE Smart Array S100i SR Gen10 Software RAID |
| RAID Seviyeleri | RAID 0/1/5/10 |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7.4, ClearOS |
| Yönetim Yazılımı | iLO4 Management (standard) |
| Sanallaştırma Teknolojisi | Hayır |
| Raf Montajı | Hayır |
| Energy Star Onaylı | Hayır |
| Garanti | 2 Yıl |
| Boyutlar (GxDxY) | 47.52 cm x 36.82 cm x 17.50 cm |
| Ağırlık | 13,56 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.