HPE ProLiant DL380 Gen10 4114 1P 32GB-R P408i-a 8SFF 500W PS Base Server
Stok Kodu
826565-B21
196.393,54 TL
Havale
190.501,73 TL
21.997,71 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | HPE |
| Dahili hafıza tipi | DDR4-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 24 DIMM |
| Maksimum bellek | 768 GB |
| Hafıza frekans hızı | 2600 MHz |
| Bellek düzeni | 2 x 16 GB |
| RAM | 32 GB |
| İşlemci | 4114 |
| Anakart yongası | Intel® C621 |
| Yüklü işlemcilerin sayısı | 1 |
| İşlemci litografi | 14 nm |
| İşlemci ailesi | Intel® Xeon Silver |
| İşlemci soketi | LGA 3647 |
| Atlama | U0 |
| Desteklenen yönerge setleri | AVX,AVX 2.0,AVX-512,SSE4.2 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşlemci kodu | SR3GK |
| Sıralı işlemci sayısı | 20 |
| İşlemci çalışma modları | 64-bit |
| İşlemci destek frekansı | 3 GHz |
| İşlemci önbelleği | 13,75 MB |
| Devreden çıkarma bitini çalıştır | Evet |
| Ölçülebilirlik | 2S |
| T çantası | 78 °C |
| Gömülü seçenekler mevcut | Hayır |
| Otobüs tipi | UPI |
| İşlemci frekansı | 2,2 GHz |
| Termal Tasarım Gücü | 85 W |
| İşlemci kod adı | Skylake |
| PCI Express hatlarının maksimum sayısı | 48 |
| İşlemci ön bellek türü | L3 |
| İşlemci tarafından desteklenen maksimum iç bellek | 768 GB |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek tipleri | DDR4-SDRAM |
| İşlemci tarafından desteklenen saat hızları | 2400 MHz |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek kanalları | On altılı |
| İşlemci tarafından desteklenen ECC | Evet |
| İşlemci paket boyutu | 76 x 56.5 |
| Uyuşum Sorunsuz işlemci | Evet |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 4 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 3 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| LAN kontrolörü | HP 331i |
| Ethernet arayüz türü | Gigabit Ethernet |
| Ağırlık | 14,8 kg |
| Yükseklik | 87,4 mm |
| Genişlik | 445,5 mm |
| Derinlik | 730,3 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.