HPE 804331-B21 Smart Array P408i-a SR Gen10 12 G SAS Modüler Denetleyici
Stok Kodu
SRV.CON.HPE.804331-B21
11.500,10 TL
Havale
11.155,09 TL
1.288,11 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HPE 804331-B21 Smart Array P408i-a SR Gen10 12 G SAS Modüler Denetleyici
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Sunucu Bileşenleri |
| Marka | HPE |
| Model | HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 12G SAS Modüler Denetleyici |
| Ürün Kodu | 804331-B21 |
| Performans | |
|---|---|
| Desteklenen Cihazlar | SAS ve SATA HDD/SSD'ler |
| Bağlantı Noktası | 8 iç port |
| Arayüz | 12G SAS, 6G SATA |
| Yonga Seti | Smart Array Gen10 |
| Bellek (Cache) | 2 GB DDR4-2133 FBWC (Flash Backed Write Cache) |
| Desteklenen RAID Seviyeleri | RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Desteklenen RAID Yedeklemeleri | Advanced Data Mirroring (ADM) |
| Veri Aktarım Hızı | 12 Gb/s SAS, 6 Gb/s SATA |
| Maksimum Sürücü Sayısı | 240 adet |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Microsoft Windows Server, Linux (RHEL, SLES, Ubuntu), VMware ESXi |
| Çalışma Sıcaklığı | 10°C - 55°C |
| Güç Tüketimi | Yaklaşık 14W |
| Dizayn | |
|---|---|
| Boyutlar | 168.2 mm x 68.9 mm x 13.46 mm |
| Ağırlık | 200 Gr |
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Garanti Tipi | HPE Türkiye Garantili |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 12G SAS Modüler Denetleyici | |
| Kullanma Kılavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.