HPE SRV 646904R-421 DL360PGEN8 2P E5-2650 32GB (4x8GB) REGISTERED SFF 2.5 HOT PLUG P420i/2GB FBWC 2x460W REMARKETED POWER SUPPLY
Stok Kodu
210086406
380.940,67 TL
Havale
369.512,45 TL
42.668,53 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Garanti Süresi
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Yok
| Sunucu Tipi | Rack 1U |
| Serisi | DL360p Gen8 |
| İşlemci Sayısı | 2 |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon E5 |
| İşlemci Kodu | E5-2650 |
| Bellek | 32GB |
| Max. Bellek Yuva Sayısı | 24 |
| Sabit Disk | 0GB |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Hayır |
| Güç Kaynağı | 2x460Watt |
| RAID cache | 2GB FBWC |
| RAID Desteği | RAID 0 |
| RAID Desteği | RAID 5 (standart) |
| RAID Desteği | RAID 6 |
| RAID Desteği | RAID 1 |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Yönetim Yazılımı | iLO4 |
| Garanti | 3Yıl Yerinde Destek |
| Optik Sürücü | Yok |
| Network Kartı | 1Gb x4port |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HPE SRV 646904R-421 DL360PGEN8 2P E5-2650 32GB (4x8GB) REGISTERED SFF 2.5 HOT PLUG P420i/2GB FBWC 2x460W REMARKETED POWER SUPPLY
380.940,67 TL