HPE SRV 662257-421 DL380p GEN8 2P E5-2690 32GB (4x8GB) REGISTERED SFF 2.5 HOT PLUG P420i/2GB FBWC DVDRW 2x750W
Stok Kodu
210008335
692.017,91 TL
Havale
671.257,37 TL
77.511,77 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Sunucu Tipi | Rack 2U |
| Serisi | DL380p Gen8 |
| İşlemci Sayısı | 2 |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon E5 |
| İşlemci Kodu | E5-2690 |
| Bellek | 32GB |
| Max. Bellek Yuva Sayısı | 24 |
| Sabit Disk | 0GB |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Evet (Aparat ile) |
| Güç Kaynağı | 2x750Watt |
| RAID cache | 2GB FBWC |
| RAID Desteği | RAID 0 |
| RAID Desteği | RAID 5 (standart) |
| RAID Desteği | RAID 6 |
| RAID Desteği | RAID 1 |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Yönetim Yazılımı | iLO4 Advanced |
| Garanti | 3Yıl Yerinde Destek |
| Optik Sürücü | DVD/RW |
| Network Kartı | 10Gb-SFP x2port |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HPE SRV 662257-421 DL380p GEN8 2P E5-2690 32GB (4x8GB) REGISTERED SFF 2.5 HOT PLUG P420i/2GB FBWC DVDRW 2x750W
692.017,91 TL