HPE SRV Q6L72A DL380 GEN9 E5-2650v4 32GB (2x16GB) 8-SFF HOT PLUG P440ar/2GB DVD-RW 2x800W POWER SUPPLY
Stok Kodu
210141443
224.539,37 TL
Havale
217.803,19 TL
25.150,28 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Sunucu Tipi | Rack 2U |
| Serisi | DL380 GEN9 |
| İşlemci Sayısı | 1 |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon E5 |
| İşlemci Kodu | E5-2650V4 |
| Bellek | 32GB |
| Max. Bellek Yuva Sayısı | 24 |
| Sabit Disk | 0GB |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Evet (Aparat ile) |
| Güç Kaynağı | 2x800Watt |
| RAID cache | 2GB FBWC |
| RAID Desteği | RAID 0 |
| RAID Desteği | RAID 5 (standart) |
| RAID Desteği | RAID 6 |
| RAID Desteği | RAID 1 |
| RAID Desteği | RAID 0/1 |
| RAID Desteği | RAID 1+0 |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Yönetim Yazılımı | iLO4 Standard Enterprise |
| Garanti | 3Yıl Yerinde Destek |
| Garanti | 3Yıl Parça Değişimi |
| Optik Sürücü | DVD/RW |
| Network Kartı | 1Gb x4port |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HPE SRV Q6L72A DL380 GEN9 E5-2650v4 32GB (2x16GB) 8-SFF HOT PLUG P440ar/2GB DVD-RW 2x800W POWER SUPPLY
224.539,37 TL