HTC VIVE COSMOS 99HARL002-00
Stok Kodu
99HARL002-00
10.198,80 TL
Havale
9.892,84 TL
1.142,35 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | HTC |
| Tip | Özel Baş Monteli Ekran |
| Ürün Rengi | Siyah, Mavi |
| Ekran Görüntüleme Açısı | 110° |
| Hız Ölçer | Evet |
| Jiroskop | Evet |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1700 P |
| Maksimum Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Dahili Kulaklıklar | Evet |
| Dahili Mikrofon | Evet |
| USB Bağlayıcı | USB C Tipi |
| USB Versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bağlantı Teknolojisi | Kablosuz |
| Desteklenen Windows Çalışma Sistemleri | Windows 10 |
| Minimum RAM | 4 GB |
| Asgari İşlemci | Intel Core i5-4590, AMD FX 8350 |
| Minimum Grafik Bağdaştırıcısı | NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.