INFORM 856011150005 GUARDIAN 1500AP LINE - INTERACTIVE KGK 7-20 DK + USB - YENI
Stok Kodu
210175819
680,21 TL
Havale
659,81 TL
76,19 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Garanti Süresi
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Yok
| Tipi | Line-Interactive(Hat-Etkileşimli) |
| Güç Kapasitesi | 1500 VA |
| Form Faktörü | Dikey (Tower) |
| Yedekleme Süresi - Tam Yükte | 7 dakika |
| Yedekleme Süresi - Yarım Yükte | 20 dakika |
| USB/RS232 | RS232 |
| Boyutlar | 45,000 x 29,000 x 22,000 cm/11,850 kg |
| Girdi çalışma voltajı (min./max.) | 172 V-286 V |
| Çıktı çalışma voltajı (min./max.) | 220 V-230 V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.