INFORM 856011150007 GUARDIAN LCD 1500AP LINE - INTERACTIVE KGK 7-20 DK + USB - YENI
Stok Kodu
210178507
707,41 TL
Havale
686,19 TL
79,24 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Garanti Süresi
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Yok
| Tipi | Line-Interactive(Hat-Etkileşimli) |
| Güç Kapasitesi | 1500 VA |
| Form Faktörü | Dikey (Tower) |
| Yedekleme Süresi - Tam Yükte | 7 dak |
| Yedekleme Süresi - Yarım Yükte | 20 dak |
| USB/RS232 | USB |
| Boyutlar | 380 mmx149 mmx158 mm/ 10,1 kg |
| Girdi çalışma voltajı (min./max.) | 162 V-290 V |
| Çıktı çalışma voltajı (min./max.) | 220 V-230 V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
INFORM 856011150007 GUARDIAN LCD 1500AP LINE - INTERACTIVE KGK 7-20 DK + USB - YENI
707,41 TL