Intel D.Adaptör 82574L Single port Tray
Stok Kodu
EXPI9301CTBLK
2.645,02 TL
Havale
2.565,67 TL
296,26 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | INTEL |
| Veri hızı | 10/100/1000 Mbit/s |
| Veri transfer hızı (maks) | 1000 Mbit/s |
| LAN kontrolörü | Intel® 82574L |
| Yükseklik | 120 mm |
| Genişlik | 55,3 mm |
| Derinlik | 119,2 mm |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Ana bilgisayar arabirimi | PCI-E |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 55 °C |
| Güç tüketimi | 1,9 W |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | FCC B, UL, CE |
| Endüstri standartlarına uygunluk | 802.3z |
| Arayüz | PCIe v1.1 (2.5GT/s) |
| Kablo tipi | Category-5 up to 100m |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 2000/XP/Vista/Server 2003/Server 2008, Linux, DOS |
| Ürün ailesi | Intel Gigabit desktop adapter |
| Ürün serisi | Intel Gigabit CT |
| Ürün kod adı | Shelter Island |
| Hız & giriş genişliği | 2.5 GT/s, x1 Lane |
| Ethernet bağdaştırıcısı ARK ID'si | 50395 |
| Halojensiz | Hayır |
| Termal Tasarım Gücü | 1,9 W |
| Ürün tipi | 13 |
| Durumu | Launched |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.