KINGSTON 16GB 2133MHz DDR4 CL13 SODIMM HyperX Impact
Stok Kodu
HX421S13IB-16
11.985,13 TL
Havale
11.625,57 TL
1.342,43 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | KINGSTON |
| Dahili hafıza tipi | DDR4 |
| Hafıza tipi | PC-17000 |
| Modül konfigürasyonu | 2048M x 64 |
| CAS latens | 13 |
| Hafıza frekans hızı | 2133 MHz |
| Saf döngü zamanı | 46,5 ns |
| Saf döngü zamanını yenile | 350 ns |
| Saf aktif zaman | 32,75 ns |
| Hafıza voltajı | 1.2 V |
| Hafıza şekli faktörü | 260-pin SO-DIMM |
| Tamponsuz hafıza | Evet |
| Hafıza sıralama | 2 |
| … için bileşen | Laptop |
| Dahili hafıza | 16 GB |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 16 GB |
| Intel® Extreme Bellek Profili (XMP) | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
| Yükseklik | 30 mm |
| Genişlik | 69,6 mm |
| Ambalaj tipi | SO-DIMM |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -55 - 100 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 85 °C |
| Pim sayısı | 260 |
| Çip organizasyonu | x8 |
| Ürün rengi | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.