Kingston 16GB 2400MHz DDR4 CL12 DIMM XMP HyperX Predator
Stok Kodu
HX424C12PB3-16
11.785,46 TL
Havale
11.431,90 TL
1.320,07 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | KINGSTON |
| Dahili hafıza tipi | DDR4 |
| Modül konfigürasyonu | 2048M x 64 |
| Kurşun nikelaj | Altın |
| CAS latens | 12 |
| Hafıza frekans hızı | 2400 MHz |
| Saf döngü zamanı | 45,75 ns |
| Saf döngü zamanını yenile | 350 ns |
| Saf aktif zaman | 32 ns |
| Hafıza voltajı | 1.35 V |
| Hafıza şekli faktörü | 288-pin DIMM |
| Uyumlu yonga kümeleri | Intel® B150, Intel® H110, Intel® H170, Intel Q150, Intel® Q170, Intel® X99, Intel® Z170 |
| … için bileşen | PC / sunucu |
| Dahili hafıza | 16 GB |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 16 GB |
| Intel® Extreme Bellek Profili (XMP) | Evet |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) sürümü | 2.0 |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
| Yükseklik | 42,2 mm |
| Genişlik | 133,3 mm |
| Derinlik | 8,3 mm |
| Ambalaj tipi | DIMM |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -55 - 100 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 85 °C |
| Ürün rengi | Siyah |
| Soğutma türü | Soğutucu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.