Kingston 8GB 2666MHz DDR4 Non-ECC CL19 SODIMM 1Rx8
Stok Kodu
KVR26S19S8-8
5.492,83 TL
Havale
5.328,04 TL
615,24 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | KINGSTON |
| Dahili hafıza tipi | DDR4 |
| ECC | Hayır |
| Modül konfigürasyonu | 1024M x 64 |
| CAS latens | 19 |
| Hafıza frekans hızı | 2666 MHz |
| Saf döngü zamanı | 45,75 ns |
| Saf döngü zamanını yenile | 350 ns |
| Saf aktif zaman | 32 ns |
| Hafıza voltajı | 1.2 V |
| Hafıza şekli faktörü | 260-pin SO-DIMM |
| Hafıza sıralama | 1 |
| … için bileşen | PC / sunucu |
| RAM | 8 GB |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 8 GB |
| Güç voltajını programlama (VPP) | 2,5 V |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Yükseklik | 30 mm |
| Genişlik | 69,6 mm |
| Derinlik | 3,7 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -55 - 100 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 85 °C |
| Dahili hafıza | 8 GB |
| Desteklenen ürünler | Acer - Aspire Nitro 5 (AN515-42-xxx)\nAcer - Aspire Nitro 5 (AN515-52-xxx)\nAcer - Aspire Nitro 5 (AN515-53-xxx)\nAcer - Predator Helios 300 (PH315-xx-xxx)\nASUS/ASmobile - ROG G703GI Notebook\nASUS/ASmobile - ROG SCAR Edition GL703GE Notebook\nASUS/ASmobile - ROG SCAR Edition GL703GM Notebook\nASUS/ASmobile - ROG SCAR Edition GL703GS Notebook\nASUS/ASmobile - ROG SCAR II GL504GM Notebook\nASUS/ASmobile - ROG Strix Hero Edition Notebook\nASUS/ASmobile - ROG ZEPHYRUS M (GM501) Notebook\nASUS/ASmobile - ROG ZEPHYRUS M (GU501) Notebook\nASUS/ASmobile - TUF Notebook Gaming FX504\nASUS/ASmobile - VivoBook Pro 15 N580GD\nGigabyte - AERO Laptop 15/15X (i7-8750H)\nMSI - Notebook GE63 Raider RGB 8RE\nMSI - Notebook GE63 Raider RGB 8RF\nMSI - Notebook GE73 Raider RGB 8RE\nMSI - Notebook GE73 Raider RGB 8RF\nMSI - Notebook GF62 8RD\nMSI - Notebook GF62 8RE\nMSI - Notebook GL63 8RC\nMSI - Notebook GL63 8RD\nMSI - Notebook GL73 8RD\nMSI - Notebook GP63 LEOPARD 8RE\nMSI - Notebook GP73 Leopard 8RD\nMSI - Notebook GP73 Leopard 8RE\nMSI - Notebook GS63 Stealth 8RD\nMSI - Notebook GS63 Stealth 8RE\nMSI - Notebook GS65 Stealth Thin 8RE\nMSI - Notebook GS65 Stealth Thin 8RF\nMSI - Notebook GS73 Stealth 8RD\nMSI - Notebook GS73 Stealth 8RE\nMSI - Notebook GS73 Stealth 8RF\nMSI - Notebook GT63 Titan 8RF\nMSI - Notebook GT63 Titan 8RG\nMSI - Notebook GT75 8RG Titan\nMSI - Notebook GT75 Titan 8RF\nMSI - Notebook GT83 Titan 8RF\nMSI - Notebook GT83 Titan 8RG\nMSI - Notebook GV62 8RC\nMSI - Notebook WE63 8SJ\nMSI - Notebook WS63 8Sx\nShuttle - XPC Slim DH310\nSupermicro - SuperServer E300-9C (Super X11SCV-Q) |
| RoHS uyumlu | Evet |
| Halojensiz | Evet |
| JEDEC standardı | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.