Kingston 960GB A400 SATA3 2.5 SSD
Stok Kodu
SA400S37-960G
13.048,78 TL
Havale
12.657,31 TL
1.461,57 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | KINGSTON |
| Ağırlık | 41 g |
| Yükseklik | 7 mm |
| Genişlik | 100 mm |
| Derinlik | 69,9 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Çalışma engelleyici titreşim | 20 G |
| Çalışabilir titreşim | 2,17 G |
| Power consumption (idle) | 0,195 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | 0,642 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 1,535 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,279 W |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC |
| Ürün rengi | Siyah |
| SSD form faktörü | 2.5'' |
| MTBF aralığı | 1000000 Saat |
| Hafıza tipi | TLC |
| Veri aktarım hızı | 6 Gbit/s |
| Okuma hızı, ortam | 500 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 450 MB/s |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | Serial ATA III |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 960 GB |
| … için bileşen | Bilgisayar / laptop |
| TBW sınıfı | 300 |
| NVM Express (NVMe) destekli | Hayır |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.