Kingston Keyboard, Alloy FPS-MX Blue UK
Stok Kodu
HX-KB1BL1-UK-A2
4.982,72 TL
Havale
4.833,24 TL
558,11 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | KINGSTON |
| USB gerekli | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
| Klavye boyutları (E x D x Y) | 441,65 x 129,38 x 35,59 mm |
| Klavye ağırlığı | 1,05 kg |
| Güç kaynağı türü | USB |
| USB şarjı | Evet |
| İşaret aygıtı | Hayır |
| Windows tuşları | Evet |
| Sayısal tuş takımı | Evet |
| Klavye düzeni | QWERTY |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 2 |
| Amaç | PC / sunucu |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Tam boyutlu klavye | Evet |
| Bilek istirahati | Hayır |
| Önerilen kullanım | Oyun |
| Araç arayüzü | USB |
| Klavye dili | İngiliz İngilizcesi |
| Klavye şekli faktörü | standart |
| Klavye türü | Düz |
| Anahtar çalışma ömrü | 50000000 Milyon karakter |
| Gerçekleştirme gücü | 50 g |
| Seçim hızı | 1000 Hz |
| USB hub | Evet |
| Cherry MX anahtar tipi | Mavi |
| Anahtar hareket mesafesi | 2,2 mm |
| Klavye tuşu anahtarı | Mekanik anahtarlı tuş |
| aynı anda desteği | 6-key/N-key rollover |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Fare dahil | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
| Geri plan rengi | Kırmızı |
| Menşe ülkesi | Almanya |
| Arkaışık | Evet |
| Bağlantı irtibat kaplaması | Altın |
| Arka ışık türü | LED |
| Yüzey renklendirme | Monoton |
| Ayarlanabilir arka ışık | Evet |
| Gölgeleme önleme | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1,8 m |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Çıkartılabilir kablo | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Torba | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.