Lenovo 11T30034TX ThinkCentre M70q G3 i3-12100T 8GB 256GB FreeDos
Stok Kodu
PC.LEN.11T30034TX
20.139,91 TL
Havale
19.535,72 TL
2.255,84 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Lenovo 11T30034TX ThinkCentre M70q G3 i3-12100T 8GB 256GB FreeDos
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkCentre M70q |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i3 |
| İşlemci | Intel® Core™ i3-12100T, 4C (4P + 0E) / 8T, P-core 2.2 / 4.1GHz, 12MB |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | Dört DDR4 DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC256VB codec |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Dizayn | |
|---|---|
| Boyutlar (GxDxY) | 179 x 182,9 x 36,5 mm, lastik ayaklarla (7,05 x 7,2 x 1,44 inç, lastik ayaklarla) |
| Ağırlık | Yaklaşık 1,25 kg (2,76 lb) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Freedos |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Realtek® RTL8822CE, 11ac 2x2 + BT5.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 2 (Always On and 5V@2.1A charging) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer and 5V@0.9A charging) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI® 2.1 TMDS |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x DisplayPort™ 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet USB 3.2 Gen 1 |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0, TCG certified |
| Klavye&Mouse | USB Geleneksel Klavye, Siyah, Türkçe |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Masaüstü Bilgisayar | |
| Güç Kablosu | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.