LENOVO THINKPAD P71 20HK0026TX 17.3'' FHD IPS I7-7820HQ 16GB 256GB SSD+1TB SATA 6GB/P3000M W10P
Stok Kodu
20HK0026TX
168.065,68 TL
Havale
163.023,71 TL
18.824,76 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P71 |
| İşlemci Tipi | Intel Corei7 |
| İşlemci | i7-7820HQ |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P3000M |
| Ekran Kartı Belleği | 6 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | Entegre stereo hoparlör |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 8 hücreli |
| Pil | 96 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO THINKPAD P71 20HK0026TX 17.3'' FHD IPS I7-7820HQ 16GB 256GB SSD+1TB SATA 6GB/P3000M W10P
168.065,68 TL