LENOVO THINKPAD P71 20HK002ATX 17.3'' E3-1535M 16GB 512GB SSD+1TB SATA W10P
Stok Kodu
20HK002ATX
239.804,37 TL
Havale
232.610,24 TL
26.860,09 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P71 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E3-1535 |
| İşlemci | Intel Xeon E3-1535M v6 3,1 GHz 8 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro M4000M |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | Entegre stereo hoparlör |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 8 hücreli |
| Pil | 96 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.