LENOVO 20M9002BTX MOBILE WORKSTATION P52 INTEL i7-8850H 6C 2.6Ghz 16GB ECC SODIMM 256GB SSD 1TB SATA NVIDIA P2000 W10 FHD IPS(1920x1080)
Stok Kodu
210181629
152.431,47 TL
Havale
147.858,52 TL
17.073,59 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo ThinkPad P52 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon i7 Serisi |
| İşlemci Kodu | i7-8850H |
| İşlemci Hızı | 2,6 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-2400 |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1x 1 TB |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| E.Kartı Bellek Tipi | GDDR5 |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Güç Kaynağı | 6 Cell |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Ek Özellikler | Webcam |
| Ek Özellikler | Kart Okuyucu |
| Ek Özellikler | WiFi |
| Ekran | 15.6 inç |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO 20M9002BTX MOBILE WORKSTATION P52 INTEL i7-8850H 6C 2.6Ghz 16GB ECC SODIMM 256GB SSD 1TB SATA NVIDIA P2000 W10 FHD IPS(1920x1080)
152.431,47 TL