LENOVO THINKPAD P52 20M9002BTX 15.6'' FHD IPS I7-8850H 16GB 256GB SSD+1TB SATA 4GB/P2000 W10P
Stok Kodu
20M9002BTX
141.232,13 TL
Havale
136.995,16 TL
15.819,18 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P52 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-8850H (6C, 2.6 / 4.3GHz, 9MB) |
| İşletim Sistemi | Windoes 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | Entegre ses kartı,dahili hoparlör |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 90 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO THINKPAD P52 20M9002BTX 15.6'' FHD IPS I7-8850H 16GB 256GB SSD+1TB SATA 4GB/P2000 W10P
141.232,13 TL