LENOVO 20M9002CTX MOBILE WORKSTATION P52 INTEL i7-8750H 6C 2.2Ghz 16GB SODIMM 256GB SSD 1TB SATA NVIDIA P1000 W10 FHD IPS(1920x1080)
Stok Kodu
210181628
127.913,26 TL
Havale
124.075,87 TL
14.327,35 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo ThinkPad P52 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon i7 Serisi |
| İşlemci Kodu | i7-8750H |
| İşlemci Hızı | 2,2 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-2400 |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1x 1 TB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P1000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| E.Kartı Bellek Tipi | GDDR5 |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Güç Kaynağı | 6 Cell |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Ek Özellikler | Webcam |
| Ek Özellikler | Kart Okuyucu |
| Ek Özellikler | WiFi |
| Ekran | 15.6 inç |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO 20M9002CTX MOBILE WORKSTATION P52 INTEL i7-8750H 6C 2.2Ghz 16GB SODIMM 256GB SSD 1TB SATA NVIDIA P1000 W10 FHD IPS(1920x1080)
127.913,26 TL