LENOVO 20MDS0A600 MOBILE WORKSTATION P1 INTEL i7-8750H 6C 2.2 Ghz 16GB SODIMM 512GB SSD NVDIA P1000 W10 15.6in FHD(1920x1080)
Stok Kodu
210180739
141.667,38 TL
Havale
137.417,36 TL
15.867,93 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo ThinkStation P1 Mobile |
| İşlemci Kodu | i7-8750H |
| İşlemci Hızı | 2,2 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-2400 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SATA | 512 GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P1000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| E.Kartı Bellek Tipi | GDDR5 |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Güç Kaynağı | 6 Cell |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Ek Özellikler | Webcam |
| Ek Özellikler | Hoparlör |
| Ek Özellikler | Kart Okuyucu |
| Ek Özellikler | WiFi |
| Ekran | 15.6 inç |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO 20MDS0A600 MOBILE WORKSTATION P1 INTEL i7-8750H 6C 2.2 Ghz 16GB SODIMM 512GB SSD NVDIA P1000 W10 15.6in FHD(1920x1080)
141.667,38 TL