LENOVO 20N20049TX THINKPAD T490 i7-8565U 8GB 256GB SSD W10PRO
Stok Kodu
20N20049TX
82.088,78 TL
Havale
79.626,11 TL
9.194,63 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 |
| İşlemci Tipi | Intrel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-8565U (4C / 8T, 1.8 / 4.6GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Grafik 630 |
| Ethernet Kartı | 100 / 1000M |
| Ses Kartı | HD ses |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli pil - 65Wh |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.