LENOVO 20N2004FTX T490 14'' i7-8565U 8GB 256SSD FDOS
Stok Kodu
NB.LEN.20N2004FTX
64.198,96 TL
Havale
62.272,99 TL
7.190,82 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
TEKNİK
ÖZELLİKLER |
|
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad T490 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-8565U (4C / 8T, 1.8 / 4.6GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | Freedos |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran | FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 1x 16GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Ram Slot Sayısı | 1 |
| Max Bellik Kapasitesi | 32GB DDR4-3200 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SSD M.2 2242 PCIe |
| Depolama Desteği | Bir sürücü, 256 GB'a kadar M.2 2242 SSD veya 1 TB M.2 2280 SSD, SSD ile entegre isteğe bağlı Intel Optane Bellek, M.2 |
| Ekran Kartı | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Giriş Çıkış Portları | 1x yan yerleştirme konektörü |
| Giriş Çıkış Portları | 1x USB-C 3.1 Gen 2 / Thunderbolt 3 (veri aktarımını, Güç Dağıtımını ve DisplayPort 1.2'yi destekler) |
| Giriş Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş Çıkış Portları | 1x USB 3.1 Gen 1 (Her Zaman Açık) |
| Giriş Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş Çıkış Portları | 1x kulaklık / mikrofon kombo jakı (3,5 mm) |
| Giriş Çıkış Portları | 1x microSD kart okuyucu |
| Giriş Çıkış Portları | 1x USB 3.1 Gen 1 |
| Giriş Çıkış Portları | 1x USB-C 3.1 Gen 1 (veri aktarımını, Güç Dağıtımını ve DisplayPort 1.2'yi destekler) |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel 9560 11ac, 2x2 + BT5.1 |
| Ses Kartı | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio Premium |
| Dahili Web Kamerası | 720p with ThinkShutter |
| Kart Okuyucu | MicroSD Reader |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Touch Style, Match-on-Chip |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 65W USB-C |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.