Lenovo 20QT002CTX ThinkPad P1 G2 MWS 15.6″ i7 16GB/512GB T1000
Stok Kodu
210199659
134.113,02 TL
Havale
130.089,63 TL
15.021,78 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P1 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Core i7-9750H (6C, 2.6 / 4.5GHz, 12MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | HD ses,Realtek ALC3286 codec,stereo hoparlör |
| Klavye & Mouse | Türkçe Klavye(Arkadan aydınlatmalı) |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | Entegre batarya |
| Pil | 4 hücreli |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.