LENOVO 20RAS04B00 THİNKPAD E14 i7-10510U 8GB 256GB SSD 14'' FDOS
Stok Kodu
20RAS04B00
52.517,10 TL
Havale
50.941,59 TL
5.882,35 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 |
| İşlemci Tipi | Intrel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10510U ( 1.8 / 4.9GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı | AMD RX640 |
| Ethernet Kartı | 100 / 1000M |
| Ses Kartı | HD ses |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli pil - 45Wh |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.