LENOVO 20RAS0WCWW E14 i7-10510U 16GB 1TB SSD 14.0'' FDOS
Lenovo E Serisi Genel Özellikler
Lenovo E serisi hızlı işlemcileriyle çok yönlü güçlü bir işlemciye sahiptir. Giriş seviye bir notebook için sınırsız olanaklar sağlar. Okul ve işletmeler için başlangıç bir notebook olarak da düşünebilir. Kolay kullanım için dokunmatik ekran seçenekleri de bulunmaktadır.Güçlü çift çekirdekli işlemci mimarisi ile tüm programları sorunsuz bir şekilde çalışma yapmanıza imkân sağlar.
Birden çok uygulamayı çalıştırın Hızlı ve Güvenli Lenovo E serisi notebook lar neredeyse hiç bakım gerektirmez. Saniyeler içinde açılır ve tüm gün çalışabilir. Full HD ekran ve IPS panel sayesinde uzun süreli çalışmalarda gözlerinizde daha az yorulmaya yol açan geniş açılı görüntüleme özelliğine ve daha canlı bir ekran sahiptir. Rahat ve güvenli bir şekilde çalışmanız için günlük çalışmalarda karşılaşabileceğiniz sıvı ve darbelere karşı ekstra güçlendirilmiş arkadan aydınlatmalı tam boyutlu klavye sunulmaktadır.

İş toplantılarınızı ve sevdiklerinizle görüntülü olarak sohbet etmeyi kolaylaştıran 720p HD ön kameraya sahip Lenovo E serisi ile çift mikrofonlu gürültü azaltan kristal netlikte bir kameraya sahiptir. Şarj sorununuzu ortadan kaldıran 13 saate kadar kullanım sunan E serisi. Günlük işlerinizde seyahatler de ofisinizde işlerinizi halletmeniz için yeterli güce sahip bir performans sağlar. Şuana kadar darbelere karşı yapılmış en iyi E serisi. Güçlendirilmiş bağlantı merkezleri ve menteşeleri ile sağlam bir dış yapısıyla ve sıvıya karşı dayanıklı klavye ile güvenli kullanım sunmaktadır. 75 cm den düşürülme testlerinde tabi tutulmuştur.
TEKNİK ÖZELLİKLER
| 10/100 Ethernet | Var |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 14 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | GDDR5 |
| Ekran Kartı Hafızası | 2 GB |
| Ekran Kartı İşlemcisi | AMD Radeon |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | AMD Radeon RX 640 |
| Ekran Özelliği | FHD |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDD Hızı | Belirtilmemiş |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 8 MB Cache |
| İşlemci Hızı | 1,80 GHz |
| İşlemci Nesli | 10.Nesil |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 10510U |
| İşletim Sistemi | Yok (Free Dos) |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye | Q Klavye, Q Türkçe |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,9 GHz |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Pil | 3 Hücreli |
| Ram (Sistem Belleği) | 16 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Siyah, Siyah |
| SSD Kapasitesi | 1 TB |
| Usb 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | Belirtilmemiş |
| USB 3.1 | 2 Adet |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |