LENOVO 20TA0051TX ThinkPad E14 Gen2 14'' i5 16GB 512GB W10P
Stok Kodu
NB.LEN.20TA0051TX
54.707,60 TL
Havale
53.066,37 TL
6.127,71 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
TEKNİK ÖZELLİKLER |
|
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | Lenovo Thinkpad E14 Gen2 |
| İşlemci Tipi | Intel Core ı5 |
| İşlemci | Intel Core ı5 -1135G7 (4C/8T,2.4/4.2GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10Pro 64 |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | Full HD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 1x16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200MHz |
| Ram Slot Sayısı | 1 DDR4 SO-DIMM slot |
| Max Bellik Kapasitesi | 32GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SSD M.2 2242 PCle 3.0x4 NVme |
| Depolama Desteği | En fazla 2 sürücü, 1x M.2 2242 SSD + 1x M.2 2280 SSD |
| Depolama Desteği | 1TB'a kadar M.2 2280 SSD |
| Depolama Desteği | 512 GB'a kadar M.2 2242 SSD |
| Ekran Kartı | Entegre Intel Iris Xe Graphics, UHD Graphics olarak işlev görür |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Giriş Çıkış Portları | 1x Ethertnet ( RJ-45 ) |
| Giriş Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB 40Gbps |
| Giriş Çıkış Portları | 1x headphone / microphone combao jack (3.5mm) |
| Giriş Çıkış Portları | 1x USB 2.0 |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses, Realtek ALC3287 codec bileşeni |
| Hoparlör | Stereo hoparlör 2W x2, Dolby Audio, Harman markalı |
| Dahili Web Kamerası | Gizlilik Deklanşörü ile 720p |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye | Arkasından aydınlatmalı Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 65W USB-C |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.