LENOVO ThinkBook 14 G2 i5-1135G7 8GB 256GB 2GB/MX450 FDOS
Stok Kodu
NB.LEN.20VD00D7TX
38.278,89 TL
Havale
37.130,52 TL
4.287,55 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO 20VD00D7TX TB 14G2 İ5-1135G7 8GB 256GB 2GB/MX450 FDOS
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad TB Gen2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DRR4 3200 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 1 adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia GeForce MX450 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD Camera with ThinkShutter |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | 65W USB-C |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 323 x 218 x 17.9 mm |
| Ağırlık | 1.4 kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Var |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2ax; Bluetooth® 5.0 or above |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 3x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB4™ 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.