Lenovo 20X30057TX L15 G2 i5-1135G7 8GB 256GB FreeDos 15.6''
Stok Kodu
NB.LEN.20X30057TX
46.522,66 TL
Havale
45.126,98 TL
5.210,93 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Lenovo 20X30057TX L15 G2 i5-1135G7 8GB 256GB FreeDos 15.6''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad L15 Gen 2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB (1x 8GB) |
| Bellek Yuva Sayısı | İki DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Max.Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 MHz |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Entegre Intel Iris Xe Graphics, UHD Graphics olarak işlev görür |
| Dahili Web Kamerası | IR & HD 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Adaptör | Integrated 45Wh |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 366.5 x 250 x 21 mm (14.43 x 9.84 x 0.83 inches) |
| Ağırlık | 1.98 kg'dan başlar |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | RTL8852AE 11ax, 2x2 + BT5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x microSD card reader |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.