LENOVO 30BES01000 WORKSTATION TS P520 INTEL W-2145 8C 16GB 256GB SSD 1TB 7.2K SATA HDD 900W PSU WIN10 PRO
Stok Kodu
210172919
173.122,44 TL
Havale
167.928,77 TL
19.391,16 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkStation P520 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon W Serisi |
| İşlemci | Intel® Xeon® W-2145 Processor ( 8Core , 3.70GHz , 4.50 Turbo , 2666MHz , 11MB Cache ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 8 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD+ SATA |
| Sabit Disk | 256 GB+1 x1 TB |
| Disk Yuvaları | - |
| Ekran Kartı Modeli | Yok(Ayrıca alınmalıdır) |
| Ekran Kartı Belleği | Yok(Ayrıca alınmalıdır) |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | Integrated 10/100/1000 1Gb Ethernet |
| Ses Özelliği | Entegre ses kartı |
| Giriş / Çıkış Portları | Önde; 4xUSB 3,1 ,1xMikrofon ,1xKulaklık ,1xKart Okuyucu ,1xUSB 3,0 Opsiyonel, 2xSATA 6,0 Gbps, Arkada;4xUSB 3,1 ,1xUSB 2,0 |
| Güç Kaynağı | 900W |
| Klavye | USB Türkçe Q klavye |
| Mouse | USB lazer mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 65 x 455 x 440 mm |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| Üretici Sayfası | https://www.lenovo.com/tr/ |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO 30BES01000 WORKSTATION TS P520 INTEL W-2145 8C 16GB 256GB SSD 1TB 7.2K SATA HDD 900W PSU WIN10 PRO
173.122,44 TL