LENOVO 30CFS04500 WORKSTATION P330 TINY i7-8700T 6C 2.4 Ghz 16GB SoDIMM 256 GB SSD NVIDIA P620 2GB GDDR5 135W TINY PS W10 TOWER
Stok Kodu
210181617
77.441,64 TL
Havale
75.118,39 TL
8.674,11 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Masaüstü |
| Seri | Lenovo ThinkStation P330 Tiny |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon i7 Serisi |
| İşlemci Kodu | i7-8700 |
| İşlemci Hızı | 2,4 GHz |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SATA | 256 GB |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro 620 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| E.Kartı Bellek Tipi | GDDR5 |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kasa | Tower |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Klavye/Fare | Fare |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO 30CFS04500 WORKSTATION P330 TINY i7-8700T 6C 2.4 Ghz 16GB SoDIMM 256 GB SSD NVIDIA P620 2GB GDDR5 135W TINY PS W10 TOWER
77.441,64 TL