LENOVO P330 E-2276G 16GB 1TB P2200 W10P 30CY005PTX
Stok Kodu
WPC.LEN.30CY005PTX
106.073,60 TL
Havale
102.891,39 TL
11.881,13 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkStation P330 |
| İşlemci Tipi | Intel® Xeon® E Serisi |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2276 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional Workstation Türkçe 64bit |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666MHz DDR4 ECC RDIMM |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 256 GB SSD+1 TB SATA |
| Disk Yuvaları | 1 x Pcle x16, 1x Pcle x4(x16 Mechanical Max m.2=3(3Tb), Max 3,5=(12 Tb),Max 2,5=4 (4Tb) |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P2200 |
| Ekran Kartı Belleği | 5GB GDRR5 |
| Optik Sürücü | Slim DVD+/-RW Rambo 9.0mm W10 |
| Kart Okuyucu | 7-in-1 Media card reader |
| Ağ Denetleyici | 10/100/1000 entegre ethernet |
| Ses Özelliği | Entegre Ses Kartı , Internal Speaker |
| Giriş / Çıkış Portları | Önde;(2) USB 3.1 Gen 1 (Type A),(2) USB 3.1 Gen 2 (Type A),(1) USB 3.1 Gen 1 (Type C),(1) Microphone,(1) Headset,1) 7-in-1 Media Card Reader,(1) |
| Giriş / Çıkış Portları | HDMI ( Opsiyonel )(1) PS/2(1) PS/2(1) Serial (1), (1) 1394 IEEE Firewire ( Opsiyonel )(1) eSATA ( Opsiyonel )Type-C. 1x Mic-in. 1x Combo jack |
| Giriş / Çıkış Portları | (2) USB 3.1 Gen 1 (Type A)(2) USB 3.1 Gen 2 (Type A)(2) USB 2.0 (Type A)(2) DisplayPort™(1) Gigabit Etherne t(1) Audio Line-out |
| Giriş / Çıkış Portları | Thunderbolt™ 3 (Type-C)(Opsiyonel |
| Güç Kaynağı | 400 W |
| Klavye | Lenovo USB Türkçe Q Klavye |
| Mouse | USB Optik Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.