LENOVO 30CY005QTX P330 GEN2 E-2244G 16GB 256GB SSD+ 1TB SATA 4GB/P1000 W10PRO
Stok Kodu
210194302
87.565,01 TL
Havale
84.938,06 TL
9.808,01 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkStation P330 |
| İşlemci Tipi | Intel® Xeon® E-2244G Processor |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2244G Processor (4Core , 8Threads 3.80 GHz , 4.80 GHz Turbo , 8MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional Workstation Türkçe 64bit |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666MHz ECC UDIMM |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 256 GB SSD+1 TB SATA |
| Disk Yuvaları | 1 x PCIe x16 1 x PCIe x4 (x16 Mechanical)1 x PCIe x1 Max M.2 = 3 (3TB)Max 3.5” = 3 (12TB)Max 2.5” = 4 (4TB) |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P620 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | Slim DVD |
| Kart Okuyucu | |
| Ağ Denetleyici | 10/100/1000 entegre ethernet |
| Ses Özelliği | Entegre Ses Kartı , Internal Speaker |
| Giriş / Çıkış Portları | Önde;(2) USB 3.1 Gen 1 (Type A),(2) USB 3.1 Gen 2 (Type A),(1) USB 3.1 Gen 1 (Type C),(1) Microphone,(1) Headset,1) 7-in-1 Media Card Reader,(1) Thunderbolt™ 3 (Type-C)(Opsiyonel ,(1) (1) 1394 IEEE Firewire ( Opsiyonel )(1) eSATA ( Opsiyonel )Type-C. 1x Mic-in. 1x Combo jack |
| Giriş / Çıkış Portları | HDMI ( Opsiyonel )(1) PS/2(1) PS/2(1) Serial (1) |
| Giriş / Çıkış Portları | (2) USB 3.1 Gen 1 (Type A)(2) USB 3.1 Gen 2 (Type A)(2) USB 2.0 (Type A)(2) DisplayPort™(1) Gigabit Etherne t(1) Audio Line-out |
| Güç Kaynağı | 400 W |
| Klavye | Lenovo USB Türkçe Q Klavye |
| Mouse | USB Optik Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.