LENOVO 30CY005RTX P330 GEN2 E-2244G 16GB 256GB SSD+1TB SATA 4GB/P1000 W10PRO
Stok Kodu
210195943
102.350,85 TL
Havale
99.280,33 TL
11.464,15 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo P330 |
| İşlemci Tipi | Intel® Xeon® E-2244G |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2244G Processor (4Core , 8Threads 3.80 GHz , 4.80 GHz Turbo , 8MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional Workstation Türkçe 64bit |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 256 GB SSD+1 TB SATA |
| Disk Yuvaları | 1 x PCIe x16 1 x PCIe x4 (x16 Mechanical)1 x PCIe x1 Max M.2 = 3 (3TB) |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P1000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Optik Sürücü | Slim DVD+/-RW Rambo 9.0mm W10 |
| Kart Okuyucu | 7-in-1 Media card reader |
| Ağ Denetleyici | 10/100/1000 entegre ethernet |
| Ses Özelliği | Entegre Ses Kartı , Internal Speaker |
| Güç Kaynağı | 400 W |
| Klavye | Lenovo USB Türkçe Q Klavye |
| Mouse | USB Optik Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.