LENOVO 520-27ICB F0DE00B8TX 27'' i7-8700 16GB 512GB SSD FDOS
Stok Kodu
F0DE00B8TX
73.874,42 TL
Havale
71.658,19 TL
8.274,55 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | All in one |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | 520-27ICB |
| Ekran Boyutu | 27" |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| işlemci | Intel® Core™ i7-8700T processor 2.40 GHz (12M Cache, up to 4.00 GHz, 6 Çekirdekli) |
| Bellek | 16 GB(2 x 8GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Monitör Panel Tipi | QHD |
| Monitör Çözünürlük | 2560x1440 |
| Ekran Kartı Modeli | Intel HD Graphics 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Optik Sürücü | DVD±RW |
| Kart Okuyucu | 3'ü 1 Arada Kart Okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN 10/100/1000 |
| Giriş / Çıkış Portları | 1 x HDMI,1 x USB Type-C,1 x USB 3.1,2 x USB 2.0,1 x RJ-45,1 x Birleşik kulaklık / mikrofon |
| Güç Kaynağı | 120 Watt |
| Boyutlar | Yükseklik:479.79 mm x Genişlik: 624.65 mm x Derinlik: 252.85 mm |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.