LENOVO AIO 19.5 V310Z 10QG001NTX i5-7400 4GB 500GB FREE DOS
Stok Kodu
210138598
32.430,27 TL
Havale
31.457,36 TL
3.632,46 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 19.5 inç |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i5 |
| işlemci Kodu | i5-7400 |
| İşlemci Hızı | 3,00 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 1 SODIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Monitör Türü | LED |
| Monitör Çözünürlük | 1600 X 900 |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | GIGABIT |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| USB 3.0 | Var |
| Güç Kaynağı | 150 Watt |
| Klavye | Kablolu |
| Fare | Kablolu |
| Renk | Siyah |
| TV-Tuner | Yok |
| Görüntü Bağlantıları | VGA Çıkışı |
| COM Port | Yok |
| SeriPort | Yok |
| ParelelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Marka / Seri | LENOVO M |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.