LENOVO AIO 20 E73Z 10BD00FUTX i5-4460S 4GB 500GB FREEDOS
Stok Kodu
210089319
38.870,32 TL
Havale
37.704,21 TL
4.353,80 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 20 inç |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşlemci Tipi | 4. Nesil Intel Core i5 |
| işlemci Kodu | i5-4460S |
| İşlemci Hızı | 2,90 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Monitör Türü | LED |
| Monitör Çözünürlük | 1600 X 900 |
| Anakart Yongaseti | INTEL SoC |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 4600 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | GIGABIT |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| USB 3.0 | Var |
| Güç Kaynağı | 150 Watt |
| Klavye | Kablolu |
| Fare | Kablolu |
| Renk | Siyah |
| TV-Tuner | Yok |
| Görüntü Bağlantıları | VGA Çıkışı |
| COM Port | Yok |
| SeriPort | Yok |
| ParelelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Marka / Seri | LENOVO E |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.